BAZA SNUGRIDE I-SIZE 7 STOPNI REGULACJI

Najwyższa ochrona i komfort podróży.

Baza Snugride i-Size 7 stopni regulacji to rozwiazanie gwarantujaca tak bezpieczństwo jak i komfort dziecka. Dzięki  mechanizmowi regulacji bazy możliwa jest aż 7 stopniowa regulacja nachylenia fotelika, co  pozwala na odpowiednie dostosowanie fotelika do wieku i wzrostu dziecka zapewniając mu najwyższą ochronę, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Ponadto  7-stopni regulacji bazy pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy jeszcze dłużej niż zakłada regulacja i-Size, bowiem aż do 18 m-ca ( do 87 cm wzrostu). Baza jest kompatybilna z fotelikami SnugRide i-Size oraz Snugessentials i-Size


Dostępne kolory

  • BLACK

7 STOPNI REGULACJI UCHYŁU

 7 stopniowa regulacja nachylenia fotelika,  pozwala na odpowiednie dostosowanie fotelika do wieku i wzrostu dziecka zapewniając mu najwyższą ochronę, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Opcja ta umożliwia także  na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy jeszcze dłużej niż zakłada regulacja i-size, bo aż do 18 m-ca ( do 87 cm wzrostu).

PEWNOŚĆ MONTAŻU

Baza zgodnie z regulacja i- Sie jest mocowana jest za pomocą zaczepów Isofix, co daje gwarancje pewnego montażu. Dodatkowym atrybutem zwiekszającym stabilność mocowania jest noga wspierająca. 

CLICK CONNECT

Łatwe, szybkie i pewne mocowanie fotelika na bazie za pomocą systemu Click Connect.

  • Wielostopniowa regulacja nachylenia oparcia

  • Rośnie razem z dzieckiem

  • Montaż tyłem do kierunku jazdy

  • Wspornik

Dane techniczne

Instrukcja obsługi