Dla domu

Jako rodzice wiemy, że największe szczęście ogarnia cię, gdy twój maluch jest uśmiechnięty i zadowolony we własnym domu. Na każdym etapie rozwoju twojego dziecka oferujemy pomocne huśtawki, chodziki, wysokie krzesełka i kojce turystyczne... Doskonałe do uspokajania, zabawy i karmienia pociechy.

Podróże Pana Misia

Każda z kolekcji Graco Home z ukochanym motywem dzieci- "Panem Misiem", została zaprojektowana zgodnie z ostatnimi tendencjami w modzie i designie, by poprzez wzornictwo, poparte najwyższą starannością wykonania,  zachować unikalny charakter kolekcji dziecięcej oraz sprostać wymagającycm potrzebom Klientów, zarówno tych Dużych i tych Małych. 

KOLEKCJA BEAR TRAIL by GRACO

Kolekcja "Misiowe Podróże" została zainspirowana kolorami babiego lata, podmuchami kończących się wakacji i fantazjami małych Marzycieli, by jeszcze zdażyć odkryć nieprzetarte szlaki. Kolekcja odsłania kręte,  "misiowe dróżki" utkane z leśnego poszycia i dzikich kwiatów, wypełniając wyobraźnię dziecka zachwytem i marzeniami wielkich odkryć .  

KOLEKCJA BOW TIE BEAR by GRACO

Nietuzinkowa kolekcja Graco "Bow Tie Bear" bez wątpienia adresowana jest do młodych trendsetterów, wyrażających siebie poprzez niebanalne połączenia pastelowych odcieni z ekscentrycznymi akcesoriami. Przełamanie jasnych barw mocnymi, żywymi akcentami, w pełni wkomponuje się w wystrój pokoju dynamicznego, nieszablonowego "eleganta/- tki".

KOLEKCJA "INTO THE WOODLAND" by GRACO

Sekretne życie małych zwierzątek leśnych to nieodkryte pole dla wyobraźni małego odkrywcy. Kolekcja " Into the Woodland" przykuwa wzrok feerią barw, wyraźnymi i osobliwymi sylwetkami leśnych stworzeń, by w pełni oddać charakter dynamicznego i magicznego życia ulubieńców dzieci. 

KOLEKCJA "TED&COCO" by GRACO

Kolekcja "Ted&Coco" to zaproszenie do odkrycia sekretnego życia urzekających stworzeń leśnych.  Ted to postać czarującego niedźwiadka, podczas gdy Coco to nieustraszona i zachłanna wrażeń wiewiórka. Ta dwójka żądnych przygód przyjaciół w swej ekscytującej podróży odkrywa cuda natury, jakie skrywa niezgłębiony, zaczarowany Las. 

KOLEKCJA "WOODLAND WALK" by GRACO

Kolekcja Woodland Walk to kontynuacja przygód Pana Misia i Spółki. Motywy lasu i jego bogactwa przeplatającego się z obrazami przyjaźni leśnych zwierzątek to zaproszenie do świata pełnego harmonii, ciepła i magii.