CONTOUR PRESTIGE

Bez trudu zabierzesz je wszędzie ze sobą.

Głębokie łóżeczko wyposażone w delikatne wibracje i konsolę muzyczną pomoże ukołysać Twoje dziecko do snu. Łagodne wibracje ustawiane na określony czas uspokoją je i ukoją. Contour Prestige wyposażone w wyjmowany panel sterujący do nocnej lampki, muzyki i wibracji, ale też w zdejmowany przewijak oraz karuzelkę. Doskonałą stabilność łóżeczka zapewnia 7 nóżek, a w tym 2 kółka, dzięki którym przemieszczanie łóżeczka z miejsca na miejsce jest niezwykle proste i wygodne. Dołączona torba transportowa z otworami na kółka, doskonale się sprawdza w podróży, ułatwiając transport łóżeczka z miejsca na miejsce.


Dostępne kolory

  • BRETON STRIPE
  • PEACOAT

SKŁADANIE

Łóżeczko można w łatwy sposób złożyć w czasie krótszym niż 60 sekund.

PRZEWIJAK

Przewijak wraz z pojemnikiem na pieluchy umieszczonym w poręcznym miejscu umożliwia wygodne przebranie dziecka i zmianę pieluchy.

MATERAC

Delikatnie wibrujący materacyk (z wyłącznikiem czasowym) by uspokoić dziecko. Z podwieszanego materacyka można korzystać aż dziecko będzie potrafiło usiąść, klęknąć lub podciągnąć się.

KARUZELKA

Karuzelka z pozytywką wraz z poruszającymi się kolorowymi postaciami zaangażuje uwagę dziecka, zapewni mu rozrywkę pobudzając zmysły wzroku i słuchu. Spokojne melodie wyciszą i ukoją malucha do snu.

TORBA DO TRANSPORTU

Torba na łożeczko z otworami na kółka doskonale się sprawdza w transporcie i przemieszczaniu łóżeczka z miejsca na miejsce. Wyposażona w schowek na podręczne akcesoria.

KÓŁKA

7 nóżek, w tym 2 kółka są gwarancją stabilności łóżeczka. Kółka pozwalaja na szybkie, łatwe i wygodne przemieszczanie łożeczka z pomieszczenia do pomieszczenia.

INNOWACJE

Innowacyjny pulpit do kontroli temperatury i czasu. 

ORGANIZER NA AKCESORIA

Organizer i pojemnik na pieluchy w miejscu ułatwiającym wygodny i poręczny dostęp oraz schowki na liczne akcesoria do pielęgnacji malucha. Wyjmowany panel sterujący nocnym oświetleniem, a także muzyką oraz wibracjami.

Lampka

Przenośna lampka z delikatnym światłem pozwoli maluchowi czuć się bezpiecznie, a mamie ułatwi dostęp i monitorowanie dziecka w nocy.

Siatka

Boki wykonane z siatki dla lepszej wentylacji i widoczności dziecka.

  • Zdejmowany przewijak

  • Muzyka i odgłosy natury

  • Zabawki

  • Łagodne wibracje

  • 2 kółka

Dane techniczne

Wiek do 3 miesięcy
Waga dziecka 0-15 kg
Waga 15,3 kg
Wymiary 104 x 73 x 91 cm
Wymiary po złożeniu 23 x 23 x 85 cm
Zasilanie 3 x AA

Instrukcja obsługi