CRADLE ME™

Nosidło Cradle Me 4w1 – dzielenie bliskości i radości poznawania.

Nosidełko Cradle Me 4w1 sprzyja budowaniu poczucia bliskości i więzi pomiędzy rodzicem, a maluszkiem już od chwili jego narodzin. Miękkie i ergonomiczne przeznaczone jest dla dzieci od urodzenia do 16 kg  - ok. 3 roku życia. Oferuje 4 sposoby noszenia dziecka odpowiednio do jego wieku i wagi, w tym i dla noworodka bez konieczności dodatkowej wkładki.  Nosidełko posiada certyfikat Międzynarodowego Instytutu  Dysplazji Stawu Biodrowego będącego zaświadczeniem o  zapewnieniu komfortowej pozycji dla dziecka oraz gwarancji jego bezpieczeństwa. 


Dostępne kolory

  • ONYX BLACK

CRADLE ME™ NOSIDEŁKO 4w1- Certyfikacja

Nosidełko posiada certyfikat Międzynarodowego Instytutu  Dysplazji Stawu Biodrowego będącego zaświadczeniem o  zapewnieniu komfortowej pozycji dla dziecka oraz gwarancji jego bezpieczeństwa.  W nosidełku Cradle Me dziecko może przyjąć naturalną pozycję: plecki wygięte w literę C, nóżki w żabkę, co zapewnia dobre ułożenie kręgosłupa i stawów biodrowych,  a dzięki pasom ciężar dziecka jest równomiernie rozłożony i nie obciąża jego krocza.

4 SPOSOBY NOSZENIA DZIECKA

Nosidełko oferuje 4 sposoby noszenia dziecka odpowiednio do jego wieku i wagi, w tym  dla noworodka bez konieczności dodatkowej wkładki. 

• Twarzą do rodzica w siedzisku dla noworodka- od ur. Do ok. 4 m-ca ( 3,5 -6,5 kg) ,

• twarzą do rodzica w siedzisku dla dziecka- od 4 m-ca (6,4-14 kg), 

• przodem do świata w siedzisku dla dziecka- od 6 m-ca ( 9-14 kg),

• Na plecach rodzica w siedzisku dla dziecka- od 9 m-ca ( 11-16 kg),

BEZPIECZEŃSTWO-  Magnetyczne klamry SecureConnect ™

Klamry  SecureConnect ™ pomagają łatwo zapiąć nosidełko, są też wyposażone w przycisk bezpieczeństwa, dzięki czemu dziecko jest zawsze bezpieczne. Poza tym wykorzystują magnesy jako prowadnicę i bezpieczny zatrzask do łączenia, dzięki czemu wkładanie i wyjmowanie dziecka jest łatwe i bezpieczne!

KOMFORT- Regulowane, wyściełane paski

 Regulowane, wyściełane paski w talii i ramionach w połączeniu z pasem lędźwiowym zapewniają odciążenie  kręgosłupa rodzicowi , oraz wygodne dopasowanie do sylwetki. 

ERGONOMICZNA POZYCJA NÓŻEK

Ergonomiczna pozycja dla bioderek dziecka jest zapewniona dzięki płynnej regulacji szerokości  przedniego panelu nosidełka za pomocą specjalnych guzików z blokadą położenia. W nosidełku Cradle Me dziecko może przyjąć naturalną pozycję: plecki wygięte w literę C, nóżki w żabkę, co zapewnia dobre ułożenie kręgosłupa i stawów biodrowych,  a dzięki pasom ciężar dziecka jest równomiernie rozłożony i nie obciąża jego krocza. 

REGULOWANE PODPARCIE GŁÓWKI

Chowana, całoroczna osłona na głowę zapewnia oparcie i komfort podróży dziecku, a kaptur ochronę przed słońcem. Dołączone organiczne, nadające się do prania śliniaczki i ochraniacze na szelki ułatwiają zachowanie czystości nosidełka. 

WYGODA i FUNKCJONALNOŚĆ

Zintegrowane siedzisko dla noworodka do użytku od 4 kg bez konieczności używania  dodatkowej wkładki.

WENTYLACJA i STANDARD 100 OEKO-TEX

Nosidełko posiada przedni panel z przewiewnej siateczki, który chroni dziecko przed chłodem a jednocześnie zapewnia odpowiednią wentylację oraz  chowaną, całoroczną osłonę zapewniającą komfort przez cały rok. Ponadto wykonane jest z tkanin opatrzonych  certyfikatem Oeko-Tex® oraz STANDARD 100 od OEKO-TEX® dających gwarancję w pełni bezpiecznych i naturalnych substancji w składzie. 

DOPASOWANIE do WIEKU – od ur. do 16 kg , ok. 3 roku

Nosidełko Cradle Me można użytkować już od narodzin dziecka do lat 3 ( do 16 kg ) dzięki: 

  • opcji regulacji szerokości siedziska,

  • zintegrowanemu siedzisku dla niemowlaka bez konieczności dodatkowej wkładki,

  • regulowanym pasom.

  • Lekki

  • Zmywalne tkaniny

  • Regulowane pasy bezpieczeństwa

  • Łatwy w czyszczeniu

Dane techniczne

Przeznaczenie od ur. do 16 kg / ok. 3 roku
Wymiary Dł. 35cm x szer. 30cm x wys. 45cm H
Certyfikaty Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawu Biodrowego
Materiały Oddychające / certyfikat Oeko Tex 100 Standard
Klamry SecureConnect ™ Tak
Wentylacja Tak- przedni panel z siatki
Całoroczna osłona na głowę Tak
Chowany kaptur na główkę Tak
Ochraniacze na szelki i śliniaczki Tak

Instrukcja obsługi