FOLDLITE LX

Łóżeczko, które się składa na 2 sposoby.

Spektakularna ewolucja łóżeczka podróżnego od momentu wprowadzenia przez Graco łóżeczek turystycznych do oferty. Ten jedyny w swoim rodzaju projekt oferuje dwa sposoby składania – opcję : Home oraz podróżną, dzięki którym rozmiar łóżeczka po złożeniu adekwatnie jest dostosowany do potrzeb. Jednocześnie kompaktowe rozmiary po złożenia i niewielka waga pozwalają bez trudu zabrać je wszędzie ze sobą, umieścić w małym bagażniku czy schowku. Podwyższona gondola dla niemowląt jest idealna dla dziecka drzemkę, a po jej wyjęciu pozwala na  stworzenie bezpiecznego miejsca do zabawy dla ciekawskiego malucha.


Dostępne kolory

  • MIDNIGHT

WYMIARY

To zupełnie nowe, o lekkiej wadze, a jednocześnie funkcjonalne łóżeczko, pozwala na bezpieczną zabawę dziecka umożliwiając wykonanie domowych obowiązków.  

WAGA

Przez pierwsze miesiące dziecko może w zasięgu wzroku i ręki, dzięki funkcjonalnej i łatwej w mocowaniu gondoli.

2 OPCJE SKŁADANIA

  • Opcja składania Home Fold jest wyjątkowo szybka i wyjątkowo płaska, a szerokość łóżeczka po złożeniu wynosi zaledwie 26 cm.
     
  • Opcja składania podróżnego składa się o kolejny krok, dzięki któremu łóżeczko  staje się niezwykle kompaktowe i bez trudu mieści się nawet w niewielkich bagażnikach

OPCJA SKŁADANIA HOME FOLD

Opcja składania Home Fold jest wyjątkowo szybka i wyjątkowo płaska, a szerokość łóżeczka po złożeniu wynosi zaledwie 26 cm.

OPCJA SKŁADANIA PODRÓŻNEGO

Opcja składania podróżnego składa się o kolejny krok, dzięki któremu łóżeczko  staje się niezwykle kompaktowe i bez trudu mieści się nawet w niewielkich bagażnikach

PONAD 30% LŻEJSZE

Przy wadze zaledwie 6,78 kg co stanowi ok. 30% mniej aniżeli tradycyjne łóżeczka turystyczne, zdecydowanie ułatwia przemieszczanie i zachęca do podróży.  

  • 2 kółka

  • Lekki

  • Zmywalne tkaniny

  • Wkładka dla niemowląt

  • Łatwy w czyszczeniu

Dane techniczne

ZASTOSOWANIE Gondola od urodzenia do 6,5 kg
ZASTOSOWANIE Łóżeczko - od ur. do ok. 3 lat (o-15 kg)
WYMIARY- rozłożone Dł. 68 x Sz. 105 x Wys. 65cm
WYMIAR- HOME FOLD Dł. 66.5 x Sz. 66 x Wys. 26cm
WYMIAR- TRAVEL FOLD Dł. 69.5 x Sz. 25.5 x Wys. 21cm
WAGA 6,78 kg

Instrukcja obsługi