O Graco

Doświadczenie, wiedza, zaufanie ...Graco 

Graco® to marka o zasięgu globalnym, oferująca artykuły dla dzieci budzące zaufanie i uznanie rodziców. Już od ponad 60 lat oferujemy rodzicom, a zwłaszcza ich pociechom przemyślane, praktyczne i niezawodne rozwiązania. Rozwiązania intuicyjne, wypływające z troski kochającego rodzica o swoje dziecko. Stąd w portfolio marki szeroki zakres innowacyjnych produktów, począwszy od wózków, fotelików po kojce, krzesełka, czy huśtawki, by w pełni zaspokoić potrzeby zapewnienia dziecku ochrony, ukojenia, uspokojenia i pielęgnacji.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, wiemy już, jak czasem drobne rzeczy niebywale rewolucjonizują opiekę nad dzieckiem. Dlatego produkty Graco zaprojektowane są z myślą, by wspierać rodziców w ich codziennym doświadczaniu rodzicielstwa oraz zapewnić  komfort i bezpieczeństwo  dziecku. By ich użytkowanie było intuicyjne i proste w obsłudze,  bezpieczne, a „zagospodarowany” czas przeznaczony na to co najcenniejsze- Mały Skarb.

 

Styl i design

Nasze produkty służą niezawodną pomocą w opiece nad maluchem. Niemniej oferują też dużo więcej! Zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami doskonale wpisują się otoczenie, a poprzez subtelne detale czy kolorystykę nadają indywidualny charakter. Unikalne motywy i design nie pozostają niezauważone, zwłaszcza w otoczeniu domowego wnętrza. Eleganckie i wytrzymałe materiały doskonale sprawdzaja się w przypadku fotelików samochodowych. Nowoczesne i nieszablonowe wzornictwo sprawi, że prowadzenie wózka i wspólne dzielenie radości z poznawania świata bedzie jeszcze bardziej przyjemne. 

 

Innowacje

Nieustanie staramy się zaskakiwać nowymi rozwiązaniami, produktami, wsłuchując się w potrzeby rodziców i adaptajując trendy na rynku. By użytkowanie naszych produktów było intuicyjne, proste i pomocne w  codziennych zmaganiach. By zapewniały bezpieczenstwo dziecku, a Tobie poczucie, że jest pod najlepszą opieką.

 

Bezpieczeństwo

W Graco z najwyższą powagą traktujemy kwestię bezpieczeństwa dzieci. Wiemy, że to także Twój priorytet niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży. Nieustannie projektujemy, udoskonalamy i testujemy nasze produkty, tak aby osiągnąć najlepsze wyniki w dziedzinie bezpieczeństwa i wygody. To motywacja stojąca za wszystkim, co robimy.