SOFTSWAY

Przyjemny sposób na ukojenie.

Graco® SoftSway™ to niezawodne i innowacyjne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku spokojną i komfortową przestrzeń do odpoczynku. Dzięki delikatnemu kołysaniu, dziecko może poczuć się bezpieczne i uspokojone, przypominając sobie ruchy, których doświadczało w łonie matki.

 

Wielofunkcyjność huśtawki sprawia, że w możesz ją używać jako leżaczka czy huśtawki, według preferencji dziecka. Miękka tapicerka zapewnia dodatkowy komfort, a zabawki umieszczone na pałąku zapewniają rozrywkę i stymulację wzrokową.

 

Huśtawka jest wprawiana w ruch za pomocą innowacyjnego, magnetycznego silnika. Ten nowoczesny silnik magnetyczny redefiniuje typową przekładnię wahadłową, wykorzystując najnowocześniejszą technologię magnetyczną, która eliminuje zużycie, jest prawie bezgłośna i zapewnia bardziej miękkie, płynne kołysanie, zapewniając maksymalny komfort i relaks dla maluszka. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy podróżujesz, Graco® SoftSway™ może być z tobą, dzięki czemu twoje dziecko może cieszyć się ulubioną huśtawką w dowolnym miejscu.


Dostępne kolory

  • STARLIGHT

Idealny sposób na ukojenie maluszka

Graco® SoftSway™ zapewnia prawdziwe poczucie spokoju i ciszy, gdziekolwiek jesteś. Teraz możesz dać swojemu dziecku idealne warunki do relaksu i zabawy, nawet w podróży. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz chwili dla siebie, czy chcesz zapewnić swojemu dziecku bezpieczne miejsce do odpoczynku, Graco® SoftSway™ jest idealnym rozwiązaniem.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Ten innowacyjny silnik magnetyczny redefiniuje typową przekładnię wahadłową, wykorzystując najnowocześniejszą technologię magnetyczną, która eliminuje wspólne zużycie, jest prawie bezgłośna i oferuje łagodniejsze, płynniejsze kołysanie.

HUŚTAWKA I BUJACZEK 2w1

Ta wyjątkowa konstrukcja 2 w 1 pełni funkcję huśtawki i przenośnego fotelika bujanego, dzięki czemu możesz korzystać ze wszystkich zalet w pełni funkcjonalnej huśtawki, a także podnoszonego, leżaczka, które pozwala dziecku być zawsze przy Tobie.

WIELOKIERUNKOWE SIEDZISKO

Wielokierunkowe siedzisko pozwala dziecku cieszyć się kołysaniem z boku na bok lub z przodu do tyłu, zapewniając jeszcze więcej kojących opcji.

KOJĄCE WIBRACJE

Zarówno w trybie huśtawki, jak i przenośnego bujaczka, można skorzystać z wbudowanych, zasilanych bateryjnie,2 prędkości wibracji, aby zapewnić dziecku dodatkowe kojące uczucie podczas kołysania lub bujania.

PROSTE STEROWANIE DOTYKOWE

Łatwy w obsłudze panel sterowania pozwala dostosować wszystkie ustawienia i dźwięki, a nawet zapisać ulubione dźwięki dziecka za pomocą jednego dotknięcia.

  • Muzyka i odgłosy natury

  • Zabawki

  • Łagodne wibracje

  • Zmywalne tkaniny

  • Wiele prędkości kołysania

  • Zdjemowany leżaczek

  • Regulowane pasy bezpieczeństwa

  • Wielostopniowa regulacja nachylenia oparcia

  • Łatwy w czyszczeniu

Dane techniczne

Przeznaczenie od ur. do 9 kg
Wymiary huśtawki L 72.8 X W 89.3 X H 91.5 CM
Wymiary złożonej huśtawki L 72.8 X W 89.3 X H 91.5 CM
Waga 10,2 kg

Instrukcja obsługi