SNUGESSENTIALS ™ i-SIZE

Pełen komfort i bezpieczeństwo już od pierwszej podróży!

SnugEssentials i-Size jest fotelikiem dla niemowląt zgodnym z nową normą i-Size. Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa podróży dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia przez dziecko wzrostu 75 cm czyli do ok. 15 m-ca. Zgodnie z normą montowany jest tyłem do kierunku jazdy za pomocą zaczepów Isofix. Kompatybilny jest z bazą Snugride Isofix lub 7 pozycyjną bazą Snugride Isofix oraz ze wszystkimi wózkami Graco za pomocą systemu Click Connect umożliwiającemu  wpięcie fotelika na stelaż wózka ( lub bazy) za pomocą jednego kliknięcia.  Zintegrowany z pasami bezpieczeństwa 2 pozycyjny zagłówek  gwarantuje łatwość regulacji pasa  i zagłówka jednocześnie.  Wkładka dla niemowlaka wykonana jest z miękkiej i wyściełanej  pianki „memory foam”, zapamiętującej kształt dziecka.
 


Dostępne kolory

  • MIDNIGHT BLACK
  • LF1
  • LF2

MONTAŻ TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY

Montaż tyłem do kierunku jazdy na bazie : Snugride Isofix lub 7 pozycyjnej bazie Snugride Isofix  za pomocą zaczepów Isofix. Zgodnie z normą i-Size dziecko podróżuje tyłem do kierunku jazdy do 15 m-ca. 

OCHRONA BOCZNA

Wzmocnione  i obszerne ścianki boczne zapewniają większą ochronę boczną.  

REGULOWANY ZAGŁÓWEK

 Zintegrowany z pasami bezpieczeństwa  2 pozycyjny zagłówek co zapewnia komfort i prostotę  jednoczesnej regulacji pasa i zagłówka.

WKŁADKA DLA NIEMOWLĄT

Wyściełana, miękka wkładka dla niemowląt z pianki  „memory foam”, zapamiętującej kształt. 

CLICK CONNECT

Szybki i łatwy montaż zarówno na bazie jak i na stleżach wózków Graco za pomocą systemu Click Connect - za pomocą jednego kliknięcia. 

KOMPATYBILNY Z BAZĄ SNUGRIDE™ i-SIZE

Kompatybilny z bazą SNUGRIDE™ i-SIZE , mocowaną za pomocą zaczepów Isofix i z dodatkową noga wpsierająca. Gwarancja pewności montażu , stabilności i bezpieczeństwa w podróży.

KOMPATYBILNY Z SNUGRIDE™ 7 STOPNIOWĄ REGULACJĄ

Opcja montażu fotelika także na bazie SNUGRIDE™ z 7 stopniową opcjią regulacji. Baza mocowana za pomoca zaczepów Isofix oraz z dodatkową nogą wspierającą.  7-stopniowa regulacja bazy, a tym samym poziomu nachylenia fotelika, umożliwia odpowiednie dopasowanie fotelika do wzrostu i wieku dziecka oraz zapewnia rosnącemu dziecku większą przestrzeń dla nóg i wygodę podczas podróży. 

  • Zabezpieczenie przed skutkami bocznego uderzenia

  • Miękkie wyściełanie siedziska

  • Zmywalne tkaniny

  • Montaż tyłem do kierunku jazdy

  • Przednia regulacja pasów bezpieczeństwa

Dane techniczne

WIEK DZIECKA DEDYKOWANY OD 40 DO OK. 75 CM
NORMA ZGODNY Z REGULACJĄ ECE R-129 i-Size
WYMIARY SZER.X GLĘB. X WYS. : 63 x 45 x 58 CM
WAGA FOTELIKA 6,5 KG
KOMPATYBILNY Z BAŻA SNUGRIDE ISIZE / SNUGRIDE ISIZE 7 OPCJI REGULACJI
PASY BEZPIECZEŃSTWA 5 PUNKTOWE
MONTAŻ NA BAZIE ZA POMOCĄ JEDNEGO KLIKNIĘCIA-SYSTEM CLICK CONNECT
TRAVEL SYSTEM ZA POMOCĄ SYSTEMU CLICK CONNECT
WKŁADKA DLA NIEMOWLĄT WYŚCIEŁANA Z PIANKĄ MEMORY FOAM
BUDKA OBSZERNA BUDKA

Instrukcja obsługi